Najlepsze książki dla mamy

”CZUŁA PRZEWODNICZKA” Kobieca droga do siebie

  NATALIIA DE BARBARO

   Książki dla Mamy

Książka Natalii De Barbaro ”Czuła Przewodniczka” jest bardzo ciekawa, rozwija wyobraźnię i pobudza do myślenia. Polecana jest dla wszystkich kobiet, szczególnie tych, które nie są do końca zadowolone z siebie i ze swojego życia na co dzień i chcą wprowadzić pewne zmiany, podjąć jakieś skuteczne kroki życiowe. Natalia De Barbaro, w sposób psychologiczny, rzetelny opowiada o swoich doświadczeniach oraz daje wskazówki, jak poznać samego siebie i jak być radosną, pełną nadzieji kobietą.

Poradnik młodej kobiety

Jest to idealna lektura dla kobiet, które szukają własnej drogi do szczęścia i sukcesu.”Czuła Przewodniczka” przedstawia obraz kobiet i ich zmagania z codziennym życiem. Opowiada o tym, jak większość młodych pań nie są pozytywnie do siebie nastawione, co utrudnia im codzienne funkcjonowanie. Traktują siebie bardzo krytycznie, wręcz obrażają się i są często przepracowane. Widzą więcej  w sobie wad niż zalet oraz nie potrafią sobie poradzić z danym problemem. Książka w sposób zrozumiały, wyjaśnia czytelnikowi, jakie są powody takiego zachowania i tak niskiej samooceny o sobie. Próbuje wprowadzić skuteczne, efektywne zmiany, aby pomóc czytelnikowi zrozumieć bardziej siebie i swoje otoczenie. Wspiera kobiety w trudnych chwilach oraz uczy szacunku, wytrwałości, cierpliwości do siebie oraz do innych.

Wspaniały prezent dla Mamy

”Czuła Przewodniczka” Kobieca droga do siebie jest fantastycznym upominkiem dla młodych kobiet. Książka nie tylko wzrusza i poucza, ale zachęca młode mamy do pokochania siebie, poznania własnych sił oraz motywuje do działania. Jest to idealny prezent, który z pewnością zachwyci nie jedną mamę i sprawi  wiele radości. To wspaniały drobiazg na różne okazje, który można podarować ukochanej osobie.  

Warto zakupić tę książkę i spróbować  zacząć od nowa poznawać swoją wartość i swoje prawdziwe wnętrze, bo tylko to się liczy.